بیوگرافی دکتر مهرنگ خزاعی

دکتر مهرنگ خزاعی، چهرۀ موفق ایرانی – آمریکایی، پژوهشگر و نویسنده در آمریکا است.

دکتر خزاعی دارای مدرک دکترا در رشته روان‌شناسی بالینی و کارشناسی ارشد در رشته روان‌شناسی خانواده از دانشگاه شیکاگو در آمریکا است.

زمینه تحقیقات و رشته تخصصی دکتر خزاعی جنون روانی و موارد دادگاهی آن است. ایشان تحقیقات شایانی دربارۀ بیماری اسکیزوفرینی و اثر جدیدترین داروها را به روی آن انجام دادند.

دکتر خزاعی عضو آکادمی روان‌شناسان و آموزش بالینی جامعه آمریکا هستند. در سمینارهای مختلف علمی بعنوان سخنران دعوت می شوند و مقالات علمی روان‌شناسی در مورد اختلالات روحی روانی در مجلات معتبر ایرانی و آمریکایی منتشر  می کنند.

دکتر مهرنگ خزاعی نویسنده کتاب نیلوفرهای مجنون است که در آن از آسیب های روانی در دوران جنگ و اثرات پس از جنگ را در روح و روان جانبازان شرح می دهد.

پایان نامه دکتر خزاعی در رشته روان‌شناسی بالینی از دانشگاه شیکاگو، با عنوان تحلیلی بر روی تاثیر فرهنگ پذیری و استرس آموزش و پرورش در جوانان مهاجر است. 

دکتر مهرنگ خزاعی بنیانگزار پژوهش سرای دانش نوین است که هدفش مطالعه و تحقیق در امور روان‌شناسی و علوم انسانی است که با انتشار مقالات با کیفیت علمی روان‌شناسی و آسیب های اجتماعی در مجلات و سمینار های مختلف، علوم انسانی را گزارش می دهد.

دکتر خزاعی تهیه کننده و مجری برنامه تلویزیونی «دانش نوین – روان‌شناسی از دیدگاه علم» است که بطور هفتگی از شبکه ماهواره تلویزیون ایران فردا به منظور گسترش و آگاهی علم روان‌شناسی پخش می شود.

زمان پخش برنامه ها

برنامه روانشناسی دکتر مهرنگ خزاعی، هفته ای شش بار در شبکه ایران فراد در همه جای دنیا پخش می شود.

زمان پخش برنامه ها:

شنبه ساعت 11 و نیم شب

یکشنبه ساعت 8 صبح و 4 و نیم بعد از ظهر

پنج شنبه ساعت ۱۱ شب

باز پخش روز جمعه ساعت ۷ و نیم صبح و چهار بعد از ظهر

نشانی سایت:

http://iranefardalive.com/archive/روانشناسی/